جراحی های زیبایی، کاهش وزن و کاهش سایز

برای افزودن متن مورد نظرتان اینجا کلیک کنید

چه عمل جراحی زیبایی بکنید؟

چه عمل جراحی زیبایی بکنید؟

جراحی زیبایی، به اعمال جراحی پزشکی می‌گویند که برای تغییر و زیباسازی یا رفع آسیب‌های ظاهری بخشی از صورت یا بدن انجام می‌شود. این نوع جراحی شامل موارد بسیار زیادی از جمله موارد زیر است:

جراحی بینی
درون‌کاشت پستان
جراحی مؤنث‌سازی چهره
جراحی زیبایی پستان
برجسته سازی گونه‌ها
برجسته سازی لب‌ها
رفع افتادگی پلک‌ها
افزایش قد

ادامه مطلب …

چگونه جراحی بینی عروسکی بدون درد را تجربه کنید

جراحی بینی عروسکی (بینی فانتزی یا سرسره‌ای) برای سربالا کردن بینی
مرکزتخصصي زیبایی امروكلينيك

رینوپلاستی عروسکی که به عنوان جراحی بینی عروسکی شناخته می‌شود به یک جراح متبحر اجازه می‌دهد که سایز، اندازه و موقعیت بینی را تنظیم کرده و کمی نوک آن را بالا ببرد. بینی بارزترین عضو صورت بود‌ه و در ظاهر قیافه شما که دیگران می‌بینند تأثیر بسزایی دارد. اگر بینی شما بسیار کوچک، بسیار بزرگ یا با انحنای غیرطبیعی باشد می‌تواند تأثیر نامطلوبی بر ظاهر شما داشته باشد. خوشبختانه این مشکلات می‌تواند به وسیله جراحی بینی عروسکی‌ ترمیم شود و جراح می‌تواند با انجام این عمل جراحی سایز و شکل بینی را متناسب با صورت تغییر دهد.

برخی از افراد اعتماد به نفس خود را به دلیل شکل ظاهر بینی خود از دست می‌دهند. در نتیجه این افراد تمایل پیدا می‌کنند که عمل جراحی بینی عروسکی را برای ترمیم بینی خود انجام دهند. متأسفانه این درست نیست و بیماران باید انتظارات واقع‌بینانه‌ای در مورد نتایج جراحی داشته باشند. جراحان پلاستیک معتقدند که باید به بیماران در مورد آنچه می‌خواهند و درک آنها در مورد نتایج عمل جراحی بینی آموزش داده شود. جراح به تفصیل در مورد جراحی با بیمار بحث و تبادل نظر می‌کند و پاسخ تمامی پرسش‌های وی را می‌دهد. شما جلسه مشاوره را در حالی ترک می‌کنید که پزشک شما را در مورد نتایج عمل جراحی بینی عروسکی آگاه کرده است. برای کسب اطلاعات بیشتر و رزرو نوبت با شماره 22799030 تماس حاصل فرمایید. ادامه مطلب …